TheOfis Kimdir?

Biz;


Ankara' da Sanal Ofis ve Medya İletişim Ajans destekleriyle girişimciliğin, hayallerin ve iş yaşamının ortak sıkıntılarını birlikte çözebilmek için yola çıktık. Hayal kuran, sorgulayan, harekete geçen, deneyen, üreten, paylaşan herkese kapımızı açtık...

Girişimciler, startup sahipleri, freelance çalışanlar, yazılımcılar, pazarlamacılar, ticaretle uğraşanlar, üretimciler için Ankara' da iş dünyasının kalbinde butik bir çalışma ve paylaşım ortamı hazırladık.

İş dünyasının kalbi Ostim' de, Ostim hazır ofis kirama hizmeti çerçevesinde iş dünyasının başarılı isimleriyle bir araya geliyoruz, bunu es geçmeyin    : )

Unutmayın TheOfis kendi sahibi için de
bir hazır ofis...

TheOfis Kimdir?

TheOfis Ankara Sanal Ofis aslında bir ihtiyaçtan doğdu. Sizin gibi bir girişimcinin artık kendi kanatlarıyla uçmak istemesi ama bunun için çok zorlanması sonucunda doğdu.

“bunun zorlu ve bazen çıkmazlarla dolu bir yol olduğunu biliyorum. Ama şunu da biliyordum ki “herşeyin mutlaka bir yolu vardır” ve “hayat mucizelerle doludur”. Yeteneklerim yapabildiklerimin üstündeydi oysa ben bunları ortaya koyacak bir alan bulamıyor, potansiyelimi gerçekleştirememenin buhranını yaşıyordum. Kendi firmamı kurmama kadar geçen süreyi şimdi anlatmayacağım, onu ayrıca konuşuruz, ama bambaşka bir süreç de firmanı kurduktan sonra başlıyor, yani “herşey ayrı bir hikaye”. Ofisi hemen tutmak akıllıca değildi, zaten işimin detayları gereği müşteri ekibiyle uzun süre vakit geçirmem gerekiyordu. Fakat bir taraftan da bir ofise ciddi bir ihtiyaç duyuyordum. Gelelim işin bu kısmına, benim bir ofis için işim ve hayallerimle bağlantılı ciddi bir düşüm vardı. Düş diyorum ama değil sadece içerikle dolu bir ofis, gerçek ve canlı bir ofis, kabalık bir ofis, hareketli bir ofis.

Geçici çözümler için coworking veya hazır ofis olarak bildiğimiz bir çok açık ofis gezdim. Ya çok pahalıydılar ya da çok donuk ve ruhsuz... Verdikleri tek şey ise prestijli bir adresti aslında, hepsi bu :)

Olmadı, içime sinmedi, ölçtüm tarttım bir türlü başlayamadım. Sonra hayal ettiğim ofisi düşündüm tekrar ve bazı dostlarımın da gönüllendirmesiyle kendi coworking space, hazır ofis, paylaşımlı ofis veya sanal ofis adına ne derseniz deyin, ofisimi açarak benim gibi ihtiyacı olanlarla bir araya gelmeye karar verdim.

Yani burası ortak sıkıntı ve arayışları olanları bir araya getirerek, paylaşarak çoğalan bir iş ortamı, düşler dünyası ve stratup bir yapıdır.

Ebru KUM
Kurucu

TheOfis Ankara Sanal Ofis' de

Nelere sahip olursunuz?

Sabit masa


Masanız size özel olsun, istediğiniz gibi donatın, kullanın.. Kilitli dolap ile eşyalarınızı kitleyebilirsiniz.

Etkinlik alanı


: Tüm girişimci ve profesyoneller için çok çeşitli etkinlik, meetup, workshop ve aktiviteler düzenleyeceğimiz özel saatlerimizde siz de size özel avantajlarla bu aktivitelerimize katılabilir, keyifli organizasyonların parçası olabilirsiniz.


Sanal ofis


TheOfis Ankara Sanal Ofis' i adres olarak gösterebilir, posta ve kargolarınızın takibini bize bırakabilirsiniz.

Stüdyo


Özel videolu üretimler, tanıtım çalışmaları, animatif sunumlar için stüdyomuzdan daha yakın temas hizmetler alabilirsiniz.