OSTİM 100. Yıl Bulvarı OFİM (Ostim Finans ve İş Merkezi) Yenimahalle / ANKARA
+90 537 621 17 35

TheOfis Kimdir?

Genç ve yaratıcı bir şirketiz ve size yeni iş fikirleri sunuyoruz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

TheOfis Kimdir?

TheOfis Ankara Sanal Ofis aslında bir ihtiyaçtan doğdu. Sizin gibi bir girişimcinin artık kendi kanatlarıyla uçmak istemesi ama bunun için çok zorlanması sonucunda doğdu.

“Bunun zorlu ve bazen çıkmazlarla dolu bir yol olduğunu biliyorum. Ama şunu da biliyordum ki “herşeyin mutlaka bir yolu vardır” ve “hayat mucizelerle doludur”. Yeteneklerim yapabildiklerimin üstündeydi oysa ben bunları ortaya koyacak bir alan bulamıyor, potansiyelimi gerçekleştirememenin buhranını yaşıyordum. Kendi firmamı kurmama kadar geçen süreyi şimdi anlatmayacağım, onu ayrıca konuşuruz, ama bambaşka bir süreç de firmanı kurduktan sonra başlıyor, yani “herşey ayrı bir hikaye”. Ofisi hemen tutmak akıllıca değildi, zaten işimin detayları gereği müşteri ekibiyle uzun süre vakit geçirmem gerekiyordu. Fakat bir taraftan da bir ofise ciddi bir ihtiyaç duyuyordum. Gelelim işin bu kısmına, benim bir ofis için işim ve hayallerimle bağlantılı ciddi bir düşüm vardı. Düş diyorum ama değil sadece içerikle dolu bir ofis, gerçek ve canlı bir ofis, kabalık bir ofis, hareketli bir ofis.

Geçici çözümler için coworking veya hazır ofis olarak bildiğimiz bir çok açık ofis gezdim. Ya çok pahalıydılar ya da çok donuk ve ruhsuz… Verdikleri tek şey ise prestijli bir adresti aslında, hepsi bu 🙂

Olmadı, içime sinmedi, ölçtüm tarttım bir türlü başlayamadım. Sonra hayal ettiğim ofisi düşündüm tekrar ve bazı dostlarımın da gönüllendirmesiyle kendi coworking space, hazır ofis, paylaşımlı ofis veya sanal ofis adına ne derseniz deyin, ofisimi açarak benim gibi ihtiyacı olanlarla bir araya gelmeye karar verdim.

Ankara’ da Sanal Ofis ve Medya İletişim Ajans destekleriyle girişimciliğin, hayallerin ve iş yaşamının ortak sıkıntılarını birlikte çözebilmek için yola çıktık. Hayal kuran, sorgulayan, harekete geçen, deneyen, üreten, paylaşan herkese kapımızı açtık…

Girişimciler, startup sahipleri, freelance çalışanlar, yazılımcılar, pazarlamacılar, ticaretle uğraşanlar, üretimciler için Ankara’ da iş dünyasının kalbinde butik bir çalışma ve paylaşım ortamı hazırladık. İş dünyasının kalbi Ostim’ de, Ostim hazır ofis kirama hizmeti çerçevesinde iş dünyasının başarılı isimleriyle bir araya geliyoruz, bunu es geçmeyin : )

https://theofis.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://theofis.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png
Burası ortak sıkıntı ve arayışları olanları bir araya getirerek, paylaşarak çoğalan bir iş ortamı, düşler dünyası ve startup bir yapıdır.
Ebru KumKurucu
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://theofis.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN