OSTİM 100. Yıl Bulvarı OFİM (Ostim Finans ve İş Merkezi) Yenimahalle / ANKARA
+90 537 621 17 35

TheOfis Seçenekler

TheOfis Ankara Sanal Ofis' de nelere sahip olursunuz?
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

HR Solutions for Your Company

We are a young and creative company and we offer you fresh HR ideas.

Nifty team is a diverse network of consultants and industry professionals with a global mindset and a collaborative culture. We work to understand your issues and are driven to ask better questions in the pursuit of making your business work better.

Valuation Services
Development of Financial Models
Corporate Financial Advisory
Deal Structuring
Feasibility Studies & Business Plans
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://theofis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/fluid_hero_04.jpg

Sanal Ofis Hizmetlerimiz

Ankara sanal ofis hizmetiyle, TheOfis' i adres olarak gösterebilir, posta ve kargolarınızın takibini bize bırakabilirsiniz

İşinizi yapmak için fiziksel olarak bağımsız bir ofis öncelikli ihtiyacınız değilse, bizden yasal adres barındırma hizmeti alarak firma kuruluşunuzu yapabilir veya varolan şirket/firma adresinizi bize taşıyabilirsiniz. Ofislerimizde önceden randevu alarak toplantı odası ve masa kullanımı avantajlarından da faydalanabilirisniz.

İsterseniz tüm bu süreçler için muhasebe desteğini de bizden avantajlı olarak alabilirsiniz. Adres tespiti ve yoklama için gerekli tüm süreçleri de sizin için takip ediyoruz. Sanal ofis olarak kullandığınız bu adreste tüm posta ve kargo takiplerini de biz yaparak size bilgi veriyoruz.

Ankara iş dünyasının kalbi ve çarkı olan Ostim’in en prestijli lokasyonlarda hem sanal ofis, hem masa hem de bağımsız ofis kullanma imkanı edinirsiniz.
Şimdilik Türkiye’nin iki ilinde Ankara ve Bartın’da A+ plazalarda adres gösterebilir, misafirlerinizi ağırlayabilir ve lounge hizmetinden faydalanabilirsiniz.
İşinizi geliştirmek, büyütmek ve etkin bir networkün parçası olabilir; yeni çevreler oluşturabilirsiniz.
Her zaman fiziki ve bir ofise ihtiyacını olmadığında kullandığınız ve ihtiyacınız kadar size özel bir paket oluşturabilir giderlerinizde önemli ölçüde tasarruf edebilirsiniz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://theofis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/fluid_hero_04.jpg

Hazır Ofis Hizmetlerimiz

Farklı metrekarelerde Ostimin en prestijli yapısında modern ve sade dekorasyonuyla kullanışlı ve şık ofislerimizi hiçbir ekstra maliyete katlanmadan ister bireysel ister paylaşımlı kullanabilir, kendiniz için özel çalışma alanına avantajlı fiyat ve seçeneklerle sahip olursunuz.

Theofis Hazır Ofis Avantajları:

Aylık olarak ekonomik fiyatlarla bağımsız çalışma alanları,
Ankara’da iş dünyasının kalbi Ostim’de Ostim Teknik Üniversitesinin ve Ostim Teknoparkla komşu blok Ostim Prestij Pazada ofis ve toplantı odası,
Ofis kurmak için yatırım ve masraf yapmadan, aidat ve stopaj ödemeden, faturalı bir şekilde zamanınızı, paranızı, emeğinizi riske atmadan bir sözleşme ofise ve kurulu düzene sahip olursunuz.
Theofis salt bir sanal ofis firması değildir, hem bir medya iletişim ajansı hem de bir girişimcilik ofisi olarak planlanmıştır. Ve bu projenin arkasında sektörlerinde çok başarılı bir iş ekibi bulunmaktadır. Sizler de bizim bu ekosisteme dahil olarak tüm network ve çalışmalarımızla içiçe olur, işinizi büyütme ve geliştirme noktasında ciddi destekler bulabilirsiniz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://theofis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/fluid_hero_04.jpg

Etkinlik Alanı

Tüm girişimci ve profesyoneller için çok çeşitli etkinlik, meetup, workshop ve aktiviteler düzenleyeceğimiz özel saatlerimizde siz de size özel avantajlarla bu aktivitelerimize katılabilir, keyifli organizasyonların parçası olabilirsiniz.

Marka iletişim ve pazarlama stratejileri, ihracat teşvikleri ve danışmanlığı, iş ve girişim geliştirmeye yönelik etkin ekibimizle yakın temasta bulunabilir, süreciniz için gerekli tüm ihtiyaçları bizimle aynı çatı altında temin edebilirsiniz.

Oyun kampları, Sağlık turizmi eğitimleri, Devlet destekleri eğitimi, İhracat teşvikleri eğitimi
Ekonomi zirveleri, Swot analizi, Kurumsal süreç yönetimi, Marka ve iletişim eğitimleri
Sosyal medya kullanımı ve medya içerik planlama eğitimleri, Sunum eğiitmleri ve sunum hazırlama atölyeleri, Startuplar için proje ve iş geliştirme eğitimleri
Prodüksiyon ve imaj filmi çalışmaları vb birçok konuda gerçekleştirdiğimiz organizasyon ve eğitimlere avantajlı katılım hakları elde edebilirsiniz.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://theofis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/fluid_hero_04.jpg

Toplantı Alanı

Siz ürettikçe ve büyüdükçe biz mutlu oluyoruz!

Ostim Metronun hemen yanında tam iki plazada iki şık toplantı odasını ve eğitim salonunu saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak kiralayabilir müşterilerinizle en verimli toplantıları ve eğitimleri kendi ofisisiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin işinizi geliştirmeniz bizi sadece mutlu ediyor ve bunun bir parçası olmak bize gurur veriyor. Bu nedenle ister toplantı ister bir eğitim organizasyonu olsun elimizden gelenin en iyisini kendimize yapar gibi yapar sizi destekleriz.

Siz yeter ki bizimle ihtiyaçlarınızı paylaşın biz de sizin için organize edelim.

Ziyaretçiler ve misafirleriniz için güler yüzlü bir karşılama,
Hızlı ve ücretsiz internet,
Sunum için gerekli malzemeler,
Merkezi lokasyon ve ulaşım kolaylığı
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://theofis.com.tr/wp-content/uploads/2020/09/fluid_hero_04.jpg

Prodüksiyon Stüdyosu

Özel videolu üretimler, tanıtım çalışmaları, animatif sunumlar için stüdyomuzdan daha yakın temas hizmetler alabilirsiniz.

Projelerinizi tanıtmaya, anlatmaya ve görsel hafıza yaratarak akılda kalıcılığınızı arttırmaya yönelik içerik ve çekim ekibiyle stratejik hedefleri belirleyerek senaryo ve tüm çekim planlarınızı yaparak film üretimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Theofis www.rimaj.net  ve ajansı çatısı altında tüm müşterilerine profesyonel destek vererek girişimcilik ve iş geliştirme ekosisteminde butik işler yapan bir girişimcilik ofisi merkezidir.

Yeterki gerçek ihtiyaçlarınızı tespit edelim, anlamlandıralım ve doğru medya iletişim planını oluşturalım. Yaratım ve üretim süreci bize emanet…

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Call Now ButtonBİZİ ARAYIN