OSTİM 100. Yıl Bulvarı OFİM (Ostim Finans ve İş Merkezi) Yenimahalle / ANKARA
+90 537 621 17 35
Blog10 Ocak 2018by Ebru Kum0

Freelance “Serbest Çalışan” için Sanal Ofis

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI santo thundercats fingerstache man braid.

Freelance çalışanlar için kendilerince belirleyebildikleri esnek çalışma modelleri, iş verimlerini arttırarak freelancerların özgürlüğünü arttırmış oluyor. Son dönemde freelance yani serbest çalışma modeliyle uygulanabilecek bir diğer seçenek de hiç şüphesiz sanal ofis sistemi olarak göze çarpıyor. Hibrit çalışma modelinin oldukça düzgün bir şekilde işlediği sanal ofisler aynı zamanda freelancerlar için özel bir çalışma alanı da vadediyor. İsterseniz gelin freelancerlar için sanal ofisler nasıl avantajlar sağlıyor daha yakından göz atalım.

İş Adresi ve Prestijli Konum 

Öncelikle freelance çalışan kişilerin en büyük sorunlarından bir tanesi şirket kurma ve fatura kesme olayıdır. Kişilerin bağlı bulunduğu bir kurum olmadığı için yaptığı işin yasal olması adına kendi faturasını kendi kesmesi ve kendi şirketini kurması gerekmektedir. Bu şirketin de mutlaka bir adresi olması gerekiyor.

İzmir sanal ofis seçeneklerimizle birlikte sizler de freelance çalışırken iş adresinizi prestijli bir plaza haline getirebilirsiniz. Alsancak’ın merkezinde yer alan Heris Tower, Ofis Alsancak müşterileri için iş adresi olmayı bekliyor. Sizler de sanal ofisinizin adresini iş ve şirket adresiniz haline getirebilir ve böylece fazladan ödeyeceğiniz stopajdan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça prestijli ve merkezi bir yerde iş adresine sahip olma fırsatı yakalarsınız.

Bunun yanında, her ne kadar freelance çalışıyor olsanız da toplantı yapabileceğiniz veya müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz donanımda bir ofise ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyacınızı karşılamak için de başvurabileceğiniz en mantıklı adreslerden birisi sanal ofislerdir. Sanal ofislerin sahip olduğu toplantı salonlarını ihtiyacınız olduğunda kiralayabilir ve müşterilerinizin profesyonel bir şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ulaşabilmek ve iyi bir sanal ofis hizmeti alabilmek için sizler de hemen bizlere ulaşabilir, hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ortak ve Özel Çalışma Alanları 

Sanal ofis hizmeti alan freelance çalışanlar, isterlerse ortak çalışma alanlarından faydalanabilirken, isterlerse de kendilerine özel ofis kiralayabiliyorlar. Bu sayede kendilerine ciddi bir çalışma ortamı arayan kişiler hem ekonomik hem de oldukça profesyonel bir çözüm bulmuş oluyorlar. Coworking space olarak adlandırdığımız bu ortak çalışma alanları, sanal ofis sahipleri tarafından sınırsız bir şekilde kullanılabiliyor.

Her ne kadar freelance bir çalışan olsanız da kendinizi bir alan ait hissetmek, verimli çalışabilmek için farklı bir ortama girmek isteyebiliyorsunuz. Sırf ara sıra gelen bu hislerinizi dindirmek için kendinize bir ofis kurmanız da gereksiz ve aşırı maliyetli olacaktır. Sizler de Ofis Alsancak’a gelip uydu ofisin ayrıcalıklı dünyasına göz attığınızda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğinize emin olabilirsiniz. Onlarca ayrıcalıklı hizmetten yararlanabilmek ve ortak çalışma alanlarımızda kendinize yer bulabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

İşte Ofis Alsancak’ın sizlere sağladığı ayrıcalıklardan bazıları:

  • Alsancak’ın göbeğinde, Heris Tower’da ayrıcalıklı bir iş adresine sahip olabilirsiniz.
  • İş adresinizi sanal ofis olarak göstererek maliyet açısından pek çok avantaj yakalayabilirsiniz.
  • Özel olarak hazırlanmış çalışma alanlarımızdan faydalanabilirsiniz.
  • Kargo teslimi özelliğimizle tüm kargolarınızın bizim tarafımızdan toplanıp sizlere gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Sekreter hizmetimizle prestijli bir iş telefonuna sahip olabilirsiniz.
  • Profesyonel ofis malzemelerimizi kullanabilir, rahat bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.
  • Ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  • Misafirlerinizi toplantı salonlarımızda ağırlayabilirsiniz.
  • Ekibinizle çalışmak istediğinizde ortak çalışma alanlarımızı kullanabilirsiniz.

Yıllardır kazandığımız sanal ofis tecrübemiz ve işimizle sevgiyle bağlı olmamız, bizleri ülkenin en iyi sanal ofis markalarından birisi haline getirdi. Eğer sizler de freelance çalışıyor fakat yine de bahsettiğimiz sebeplerden dolayı kendinize bir sanal ofis hizmeti arıyorsanız kesinlikle bizleri tercih edebilirsiniz. Hemen bize ulaşın ve ayrıcalıklı tekliflerimizden faydalanma şansı yakalayın!

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN